Servis vozidel

EXPRESNÍ SERVIS VOZIDEL

Jsi v nouzi a zapomněl jsi na servisní pohlídku? Potřebuješ olejový servis, či výměnu pneumatik, brzd, tlumiče nebo například výfuku? Expresní servis je naší doménou. Servis na počkání, bez předchozího objednání. V naší autodílně s pěti dvousloupými zvedáky a jedním čtvřsloupým nebudete nikdy čekat déle, než je opravdu nutné!
 

KAROSÁŘSKÁ DÍLNA

Zvlášní klempířská dílna má tři stanoviště se dvěmi dvousloupými zvedáky. U nás žádný poškozený díl není poškozený nenávratně. V naší dílně naleznete samozřejmě několik spotovacích sad na opravy karoserií a pro opravy většího rozsahu také rovnací stolici. Veškeré klempířské práce provádíme hned vedle naší autolakovny, což zajišťuje plynulý chod veškerých oprav.
 

LAKOVNA

-1 DEN A VŮZ JE JAKO NOVÝ!- Lakování nejvyšší možné kvality. Dlouholetý, stálý a sehraný tým přípravařů, klempířů a autolakýrníků pracuje takřka ve dne v noci, aby Vaše vozy stále vypadaly zrovna tak, jako když sjedou z výrobní linky!
 

VYZVEDNUTÍ BOURANÉHO VOZU, NEBO JEN NA SERVIS?

Non-stop odtah je tady pro vás. Ať už máte nehodu, nebo potřebujete jen ráno v práci vyzvednou vůz a odpoledne ho přivézt s hotovým servisem. Naše odtahovka s našim týmem je tady právě pro Vás!
 

EXPRESNÍ PNEUSERVIS VČETNĚ USKLADNĚNÍ KOL

Nejrychlejší penuservis ve městě. Přezutí již od 700,- Kč.
 

Kontaktní informace:

tel: +420 326 903 207

mobil: +420 774 106 652    

e-mail: servis@vbktrade.cz